Onze medewerkers

Hier vind je alle medewerkers van Design Museum Den Bosch.

Portret Timo de Rijk

Timo de Rijk

Directeur

073-627 3699
tderijk@designmuseum.nl

Portret Monique Willemse

Monique Willemse

Managementassistent

073-627 3699
mwillemse@designmuseum.nl

Portret Adrienne Groen

Adriënne Groen

Conservator

073-627 3681
agroen@designmuseum.nl

Anne-Karlijn van Kesteren

Conservator

06-26928138
akvankesteren@designmuseum.nl

Portret Marte Rodenburg

Marte Rodenburg

Assistent conservator

073-627 3685
mrodenburg@designmuseum.nl

Portret Tomas van den Heuvel

Tomas van den Heuvel

Curator

073-627 3682
tvandenheuvel@designmuseum.nl

Portret Bao Yao Fei

Bao Yao Fei

Young Design Curator Tentoonstellingen

06-51445098
byfei@designmuseum.nl

Portret Jim van Geel

Jim van Geel

Young Design Curator Publieksprogramma's


jvangeel@designmuseum.nl

Portret Madelon van der Avoort

Madelon van der Avoort

Medewerker educatie

073-627 3689
mvanderavoort@designmuseum.nl

Portret Reint Boven

Reint Boven

Medewerker AV & documentalist

073-627 3688
rboven@designmuseum.nl

Portret Maan Leo

Maan Leo

Manager marketing & communicatie

073-627 3513
mleo@designmuseum.nl

Lydia van der Made

Medewerker online communicatie & Derde Verdieping

06-82041683
lvandermade@designmuseum.nl

Portret Rieke Righolt

Rieke Righolt

Development & partnerships

073-627 3515
rrigholt@designmuseum.nl

Portret Oscar Jansen

Oscar Jansen

Hoofd bedrijfsvoering

073-627 3690
ojansen@designmuseum.nl

Portret Dénise van Bokhoven

Dénise van Bokhoven

Financiële administratie

073-627 3695
dvanbokhoven@designmuseum.nl

Renee Bettonvil

Renée Bettonvil

Commercieel medewerker - museumshop

073-627 3683
rbettonvil@designmuseum.nl

Portret Isabeau van Maastricht

Isabeau van Maastricht

Buyer & Content Creator Museumshop


ivanmaastricht@designmuseum.nl

Portret Anneloes Ebing

Anneloes Ebing

Vloermanager

073-627 3680
aebing@designmuseum.nl

Portret Machiel Marsé

Machiel Marsé

Vloermanager

073-627 3680
mmarse@designmuseum.nl

Portret Victoria Anastasyadis

Victoria Anastasyadis

Collectieonderzoeker

073-627 3694
vanastasyadis@designmuseum.nl