Onze medewerkers

Hier vind je alle medewerkers van Design Museum Den Bosch.

Portret Timo de Rijk

Timo de Rijk

Directeur

073-627 3699
tderijk@designmuseum.nl

Portret Thea Sterken

Thea Sterken

Management assistent

073-627 3699
tsterken@designmuseum.nl

Portret Fredric Baas

Fredric Baas

Conservator

073-627 3684
fbaas@designmuseum.nl

Portret Adrienne Groen

Adriënne Groen

Conservator


agroen@designmuseum.nl

Portret Marte Rodenburg

Marte Rodenburg

Assistent conservator

073-627 3685
mrodenburg@designmuseum.nl

Portret Tomas van den Heuvel

Tomas van den Heuvel

Projectmedewerker tentoonstellingen

073-627 3682
tvandenheuvel@designmuseum.nl

Portret Joke Backx

Joke Backx

Hoofd publiekszaken

073-627 3687
jbackx@designmuseum.nl

Portret Madelon van der Avoort

Madelon van der Avoort

Medewerker educatie

073-627 3689
mvanderavoort@designmuseum.nl

Portret Reint Boven

Reint Boven

Medewerker AV & documentalist

073-627 3688
rboven@designmuseum.nl

Portret Maan Leo

Maan Leo

Manager marketing & communicatie

073-627 3513
mleo@designmuseum.nl

Portret Rieke Righolt

Rieke Righolt

Development & partnerships

073-627 3515
rrigholt@designmuseum.nl

Portret Oscar Jansen

Oscar Jansen

Hoofd bedrijfsvoering

073-627 3690
ojansen@designmuseum.nl

Portret Dénise van Bokhoven

Dénise van Bokhoven

Financiële administratie

073-627 3695
dvanbokhoven@designmuseum.nl

Portret Elsbeth Huber

Elsbeth Huber

Commercieel medewerker - evenementen

073-627 3516
ehuber@designmuseum.nl

Renee Bettonvil

Renée Bettonvil

Commercieel medewerker - museumshop

073-627 3683
rbettonvil@designmuseum.nl

Portret Joke Kuypers

Joke Kuypers

Medewerker facilitaire dienst

073-627 3698
jkuypers@designmuseum.nl

Portret Anneloes Ebing

Anneloes Ebing

Vloermanager

073-627 3680
aebing@designmuseum.nl

Portret Marjolein van Bokhoven

Marjolein van Bokhoven

Vloermanager

073-627 3680
mvanbokhoven@designmuseum.nl

Portret Machiel Marsé

Machiel Marsé

Vloermanager

073-627 3680
mmarse@designmuseum.nl