Onze medewerkers

Hier vind je alle medewerkers van Design Museum Den Bosch.

Portret Timo de Rijk

Timo de Rijk

Directeur

073-627 3699
tderijk@designmuseum.nl

Portret Monique Willemse

Monique Willemse

Managementassistent

073-627 3699
mwillemse@designmuseum.nl

Portret Oscar Jansen

Oscar Jansen

Zakelijk directeur

073-627 3690
ojansen@designmuseum.nl

Yassine Salihine

Senior curator

06-29226878
ysalihine@designmuseum.nl

Anne-Karlijn van Kesteren

Conservator

06-26928138
akvankesteren@designmuseum.nl

Portret Marte Rodenburg

Marte Rodenburg

Conservator / registrator

073-627 3685
mrodenburg@designmuseum.nl

Tomas van den Heuvel

Curator

073-627 3682
tvandenheuvel@designmuseum.nl

Portret Bao Yao Fei

Bao Yao Fei

Young Design - curator tentoonstellingen

06-51445098
byfei@designmuseum.nl

Portret Jim van Geel

Jim van Geel

Young Design - curator publieksprogramma's


jvangeel@designmuseum.nl

Femke Hogenbosch

Hoofd educatie

073-627 3687
fhogenbosch@designmuseum.nl

Madelon van der Avoort

Medewerker educatie

073-627 3689
mvanderavoort@designmuseum.nl

Portret Reint Boven

Reint Boven

Medewerker AV & documentalist

073-627 3688
rboven@designmuseum.nl

Maan Leo

Hoofd marketing, communicatie en contextprogrammering

073-627 3513
mleo@designmuseum.nl

Lydia van der Made

Medewerker online communicatie & Derde Verdieping

06-82041683
lvandermade@designmuseum.nl

Lenneke Beunk

Hoofd development & partnerships

06-17141929
lbeunk@designmuseum.nl

Pim Hoff

Medewerker fondsenwerving & relatiebeheer


phoff@designmuseum.nl

Dénise van Bokhoven

Financiële administratie

073-627 3695
dvanbokhoven@designmuseum.nl

Ronella Moser

Winkelmanager

073-627 3680
rmoser@designmuseum.nl

Portret Anneloes Ebing

Anneloes Ebing

Vloermanager

073-627 3680
aebing@designmuseum.nl

Portret Machiel Marsé

Machiel Marsé

Vloermanager

073-627 3680
mmarse@designmuseum.nl

Dirkje Honings

Vloermanager

073-627 3680
dhonings@designmuseum.nl