Het museum is geopend van dinsdag t/m zondag van 11.00 – 17.00.
Iedere eerste donderdag van de maand is het museum geopend van 19.00-22.00.
Volwassen € 14,00
CJP / student € 7,00
Je kunt een ticket kopen aan de deur, of online bestellen.
Gratis toegang voor:
Rondleidingen boek je hier.
De Mortel 4
5211 HV Den Bosch
Design Museum Den Bosch is bereikbaar te voet, met de fiets, openbaar vervoer of de auto. In het Museumkwartier is ook Het Noordbrabants Museum gevestigd.
We proberen als museum toegankelijk te zijn voor zoveel mogelijk mensen. Hier vind je meer informatie over de toegankelijkheid van het museum en het voorbereidingsdocument voor een museumbezoek.
In de museumwinkel vind je naast catalogi en boeken, sieraden en keramiek, verrassende designartikelen. De museumwinkel is open als het museum open is, op dinsdag t/m zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Je hebt geen museumticket nodig om de winkel te bezoeken. Je kunt de MuseumShop ook online bezoeken.
Bezoek BarBrabant voor een kop koffie en wat lekkers. Je vindt BarBrabant in de Rabobankgalerij: de lichte glazen hal die Design Museum Den Bosch verbindt met het Noordbrabants Museum. Het tuinterras is geopend voor bezoekers, waar je met lekker weer van de zon kunt genieten. De openingstijden zijn: dinsdag t/m zondag van 11.00 tot 17.00 uur, je hebt geen museumticket nodig.